Oferta Miody pitne

Złota Pasieka; Polska; 75 cl
Pochodzenie: Polska
Nazwa: Złota Pasieka
Rodzaj: Trójniak
Opis:

Trójniak łączy w sobie jedną część miodu i dwie części wody. Taka proporcja powoduje, że już po kilku latach leżakowania osiąga odpowiedni kolor i bukiet smakowy, oraz 12-14% zawartości alkoholu. Poprzez zmniejszoną w stosunku do dwójniaka i półtoraka zawartość miodu trunek ten jest lżejszy i ma spokojny, wysublimowany smak. 


To co w przyrodzie najlepsze, daje sama natura. Naturalny miód stanowiący trzecią część trójniaka Złota Pasieka powoduje, że po trunek ten ochoczo sięgają Ci, dla których naturalność polskich wyrobów jest najważniejsza. Zdrowotność i terapeutyczne działanie miodu potwierdza i rekomenduje Polska Fundacja Apiterapii w Katowicach pod przewodnictwem prof. dr. hab. n. farm. Artura Stojko.


Złota Pasieka skrywa w sobie zawartość 13% alkoholu, co sprawia, że miód ten nie pozostaje obojętnym. Jego łagodny oraz miodowy aromat, jak również niepowtarzalny smak na długo pozostają w pamięci. W chłodne dni zalecamy podawać na gorąco lub jako dodatek do herbat, zaś w słoneczne i ciepłe odpowiednio schłodzony lub z dodatkiem cytryny i kilku kostek lodu.


Miód odznaczono medalami w kolejnych edycjach Ogólnopolskiego Konkursu Win, Miodów Pitnych i Wyrobów Winiarskich:

- Bielsko-Biała 2008, medal złoty

- Warszawa 2009, medal srebrny

Informacje dodatkowe: Zawartość alkoholu: 13%
Pojemność: 75 cl
Dostępne: TAK