Oferta Miody pitne

Dwójniak Kasztelański - zestaw upominkowy; Polska; 75 cl
Pochodzenie: Polska
Nazwa: Dwójniak Kasztelański - zestaw upominkowy
Rodzaj: Dwójniak
Opis:

Wyjątkowo oryginalny zestaw upominkowy - wspaniały miód - Dwójniak Kasztelański - z podgrzewaczem z kamionki i dwoma kamionkowymi kubeczkami w skrzynce szkatule z eleganckim napisem i ozdobną słomą w środku. W podgrzewaczu umieszcza się małe płaskie świeczki pod kubeczkami, dzięki czemu można nieprzerwanie rozkoszować się gorącym miodem, do którego poleca się dodać odrobinę goździków i cynamonu.


Tradycja miodów wielkopolskich sięga 1253 roku. Ten wyborny Kasztelański Dwójniak w swojej objętości skrywa drugą część najlepszego ciemnego i aromatycznego miodu gryczanego, z którego jest produkowany oraz jedyną w swoim rodzaju niepowtarzalną kompozycję wyciągów ziołowo-korzennych. Podany na zimno doskonale smakuje z lodem i cytryną.


Zdrowotność i terapeutyczne działanie miodu potwierdza i rekomenduje Polska Fundacja Apiterapii w Katowicach pod przewodnictwem prof. dr. hab. n. farm. Artura Stojko.


Miód wyróżniono złotym medalem w kolejnych edycjach Ogólnopolskiego Konkursu Win, Miodów Pitnych i Wyrobów Winiarskich Bielsko-Biała 2008, Warszawa 2009.

Informacje dodatkowe: Zawartość alkoholu: 16%
Pojemność: 75 cl
Dostępne: TAK